Menu

Novinky

Chci se cítit lépe
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

Novinky

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ PRO ZDRAVÍ A DUŠEVNÍ POHODU

07. 01. 2021.

Rok 2020 byl náročný v mnoha ohledech. Mnoha lidem zacloumal nejen se zdravotním stavem, ale možná ještě víc s jejich psychikou. A přestože tat celosvětová situace bude pravděpodobně pěknou chvíli ještě doznívat, je jen na nás, jak se k ní postavíme. Jestli si strach, nejistotu a úzkost budeme brát s sebou i do nového roku, nebo je zanecháme v tom starém... dále >>

Přes 100 nových receptů

12. 02. 2019.

Tak máme přes 100 nových receptů, které rádi přiřadíme do Vašeho programu. Samozřejmě jako vždy sestavené na míru s přesnou gramáží surovin. 

Dárky od Get Fit Online

15. 11. 2018.

Dostaňte Vaše příbuzné do formy s našimi poukazy. Originální GFO vánoční dárky. 

Děkujeme

10. 11. 2017.

Děkujeme Martině z portálu ženy s.r.o. za super článek. www.zenysro.cz
Přidali jsme dárkové poukazy. To znamená, že nyní můžete pro své příbuzné, kteří chtějí zhubnout a dostat se do kondice, pořídit pěkný dárek k narozeninám, vánocům a tak.
dárokové poukazy >>

Nové recepty bez stresu

24. 08. 2017.

Zdravíme všechny. Prázdniny se bohužel blíží ke konci. Na druhou stranu my pro vás máme jenom dobré zprávy. Do systému k 1.září bude spousta nových zdravých receptů. Jídla máme připravené, ochutnané a odsouhlasené celým týmem.
Navíc už jsme těsně před dokončením našeho produktu - chci se zbavit stresu a slibujeme, že to bude velké. Děkujeme za přízeň!

Nové jídelníčky v systému

12. 06. 2017.

Dnes jsme vložili do systému nový balíček receptů. Jídelníčky budou našim klientům sestaveny přímo na míru podle informací z dotazníku. Nyní už připravujeme další recepty, které budou do systému vloženy brzy. Rovněž připravujeme další překvapení, ale to si zatím necháme pro sebe. :-)