Menu

O nás

Vyzkoušet zdarma
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

O nás

Tak toto jsme my!

  Veškeré služby od technické podpory, programátorů, grafiků až po copywritery nám dodala společnost AT online media a její spolupracovníci.
 
  Hudbu k videím pro nás složil Ondřej. Věříme, že Vás dostane do varu. Jeho další hudba je na mixcloud nebo ho můžete sledovat na facebooku.
 
  Fitness instruktorka Oli pro Vás připravila středně náročná videa. Trochu se zapotíte a pořádně protáhnete.
  Jsem akreditovaná fitness instruktorka. Vedu osobní a skupinové tréninky. Specializuji se na kondiční posilování, intervalové a kruhové tréninky, kardio tréninky, CORE a posilování vlastní vahou nebo s fitness pomůckami jako je např. TRX (závěsné systémy), BOSU (balanční pomůcky), kluzné systémy, velké a malé míče apod. Zaměřuji se především na kvalitní provedení cviku. V oboru fitness se pravidelně zdokonaluji a učím formou vzdělávacích kurzů a seminářů. Vedu denně tréninky v berounském studiu pro dospělé i děti. Pravidelně pořádám vícehodinové fitness maratony a i víkendové akce s nabitým programem. Zde se mnou můžete spojit na facebooku nebo navštivte mojí www stránku.
  Petr pro Vás sestavil videa tzv. kruhových tréninků, které společně s Vámi odcvičí. Jeho cviky jsou náročnější a opravdu Vás dostanou do kondice. Máte se na co těšit! S Petrem se můžete spojit na jeho facebook stránce
  Alena pro Vás připravila cvičení tzv. Hatha jógy. Jedná se cvičení pro začatečníky. Její videa najdete jako bonus na svém profilu, abyste se mohli pořádně protáhnout.