Menu

Get Fit Online

Měnit slova v činy Chci se cítit lépe
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

Jak Zhubnout

Jak všichni dobře víme, tak hubnutí není žádná legrace. Každý chceme mít ideální postavu a vyhnout se nemocem, které souvisejí s obezitou. Zkoušíme si k ideální postavě zkrátit cestu, takže nakoupíme zázračné pilulky, koktejly nebo hubnoucí pásy. Poté vyzkoušíme proteinové diety, dělené stravy a podobné „zázraky“. Určitě nějaké to kilo na chvíli zhubneme, utratíme spousty peněz a pak zjistíme, že za pár měsíců máme všechno zpátky.

Nedílnou součástí hubnutí je psychika. Hlavně pokud máte syndrom celoživotního hubnutí. To znamená každé 2 roky se pustit do diety, krásně zhubnout a pak vesele všechno nabrat zpátky. Dostali jsme krásný děkovný email od paní, která nám psala, že za svůj život už zhubla něco přes 300 kilo. Pak už je velice těžké si to psychicky srovnat, že opravdu může fungovat něco, co vám pomůže zhubnout napořád.

Projekt GetFitOnline vzniknul právě na těchto podnětech. Už nás rozčilovaly nesmysly, které na nás vyskakují každý den z televizních reklam. My víme, že žádná zkratka neexistuje a také víme, že nejdůležitější součástí tohoto procesu jste vy. Pokud vy sami chcete, tak getfitonline udělá vše proto, abyste svého cílu dosáhli.

Sestavíme vám jídelníček na hubnutí podle vyplněných údajů ve formuláři. Vypočítáme přesné gramáže jídel, které pomůžou dosáhnout vašich cílů. Nenabízíme žádnou knihu s dietními recepty, kde je v podstatě jedno jestli jste 130 kilový muž nebo 60 kilová žena a kde vždy budete mít 100g kuřecího masa. Nabídneme vám ekonomický nebo pestrý jídelníček. Jídelníčky jsou nutričně vyvážené a pokrmy velice chutné. Dodáme vám každých 5 dní nákupní seznam surovin. Budeme vás motivovat a možná pošleme i nějaký dárek. Samozřejmě do vašeho programu přiřadíme také cvičící fitness videa. Opět vše bude přiřazeno na míru. Jinými slovy GetFitOnline je nejlepší a nejlevnější produkt na trhu, pokud opravdu chcete zhubnout. Ještě jedna důležitá věc. U nás se jedná výhradně o zdravé hubnutí. To znamená, že nebudete hladovět, shodíte potřebná kila a budete se cítit lépe. Naučíme vás nenásilnou formou žít zdravě.

Jak zhubnout 5 kilo

Máme zkušenosti, že některým uživatelům naší platformy se podařilo zhubnout 5 kilo za 15 dní. Rozhodně to negarantujeme ani nedoporučujeme. Pokud chcete zhubnout 5 kilo, tak doporučujeme vyzkoušet náš 30 denní program.

Jak zhubnout 10 kilo

Pokud chcete zhubnout 10 až 12 kilo, tak doporučujeme 60 denní program. Po celou tuto dobu budete dostávat recepty na zdravé a výborné jídlo. Nabídneme vám různá cvičení. Uividíte, že po 60 dnech, které se dají bez problému vydržet, tak se budete cítit a lépe, vypadat lépe a získáte sebevědomí.

Jak zhubnout 20 kilo

Náš 90 denní program, který také nazýváme program změna, z vás udělá jiného člověka, který už se zpátky nevrátí. Naučíme vás jak se zdravě stravovat a jaké je to báječné zhubnout 15 až 20 kilo. To vše nenásilnou formou.

Jak se dostat do kondice

Samozřejmě nabízíme program i pro ty, kteří nepotřebují zhubnout, ale potřebují se dostat do konci. Tento program se jmenuje chci být fit. Je určený pro lidi, který mají tu správnou váhu, ale potřebují více energie, síly a být na tom kondičně dobře. Program poslouží také pro ty, který už nějaký sport dělají a potřebují se kondičně zvednout.