Menu

Get Fit Online

Měnit slova v činy Chci se cítit lépe
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

Jídelníček na hubnutí

Jeden z hlavních faktorů našeho programu je jídelníček na hubnutí. Tento jídelníček je sestavený na míru pro každého individuálně. Podle formuláře, který vyplníte, vám vypočítáme kromě kalorií i přesné gramáže jídel. Jídelníčky na hubnutí jsou připraveny tak, abyste nemuseli nic počítat ani řešit.

Dietní recepty na hubnutí

Pokud si vyberete náš produkt „chci zhubnout“, tak ve svém profilu najdete dietní recepty na zhubnutí. Veškeré dietní recepty jsou sestaveny podle následujícího klíče:

Zdravý jídelníček

Ať už se jedná o jídelníček na hubnutí, nebo o jídelníček pro sportovce, který najdete v produktu „chci být fit“, dbáme především na zdravou stravu. Zdravá strava je ze všeho nejdůležitější. Ve svém profilu najdete zdravé recepty k snídani, k obědu i k večeři. Jídla jsou rozmanitá, skládají se například také z kuřecího či hovězího masa. Pokud tedy opravdu chcete se sebou něco udělat, cítit se lépe po psychické stránce a vypadat skvěle, využijte našich programů a získejte na každý den zdravý jídelníček se zdravými recepty, online cvičení, spoustu motivace a překvapení. Začněte žít zdravě ještě dnes!

Jídelníčkem proti stárnutí i zákeřným chorobám

Cítíte se unaveni? Jste často nemocný? To, že správný jídlelníček je základ všeho, je už dokázáno. Bohužel i některé dietní programy, různé proteinové diety a jim podobné, vám možná pomohou se na chvilku zbavit přebytečných kilogramů. Ovšem jojo efekt i devastující efekt na náš organismus je znatelný. Naše programy a sestavené jídelníčky vám pomohou nastartovat zdravý životní styl.

GFO Jídelníček na hubnutí - reference

Barbora M. - program chci zhubnout - 1 měsíc
... Jídelníček na zhubnutí na stránkách getfitonline byl naprosto vyhovující. Byla jsem překvapena, když se tam po týdnu objevily palačinky ze špaldové mouky nebo třeba hamburger. Vařila jsem z jídelníčku pro celou rodinu. Svojí porci jsem si první týden odvážila, ale potom už jsem věděla jak velké mají být porce pro mě. Zhubla jsem 5 kilo za měsíc a stále vařím podle jídelníčků a váha jde stále dolu. Jídelníky mě vyhovují, protože nemám pocit, že bych držela dietu. Prostě jím zdravěji...

Aneta H. – Program chci zhubnout - 15 dní
... díky moc za nastartování. Musím se přiznat že jsem přesně nedodržovala striktně jídelníček ale pokud jsem na něco nemela chuť vždy sem se to snažila plnohodnotně nahradit něčím jiným. Takže jsem zhubla 2 kila a 2-3 cm v pase. Tohle stravování se mi velice zalíbilo a jsem ráda, že jste mi ukázali že to jde i chutně. Pokud by se mi nedařilo dal něco zhubnout, moc ráda se na vás zase obrátím a zaplatím delší program...