Menu

Get Fit Online

Měnit slova v činy Vyzkoušet zdarma

Jídelníček na hubnutí

Jeden z hlavních faktorů našeho programu je jídelníček na hubnutí. Tento jídelníček je sestavený na míru pro každého individuálně. Podle formuláře, který vyplníte, vám vypočítáme kromě kalorií i přesné gramáže jídel. Jídelníčky na hubnutí jsou připraveny tak, abyste nemuseli nic počítat ani řešit.

Dietní recepty na hubnutí

Pokud si vyberete náš produkt „chci zhubnout“, tak ve svém profilu najdete dietní recepty na hubnutí. Veškeré dietní recepty jsou sestaveny podle následujícího klíče:

Zdravý jídelníček

Ať už se jedná o jídelníček na hubnutí, nebo o jídelníček pro sportovce, který najdete v produktu „chci být fit“, dbáme především na zdravou stravu. Zdravá strava je ze všeho nejdůležitější. Ve svém profilu najdete zdravé recepty k snídani, k obědu i k večeři. Jídla jsou rozmanitá, skládají se například také z kuřecího či hovězího masa. Pokud tedy opravdu chcete se sebou něco udělat, cítit se lépe po psychické stránce a vypadat skvěle, využijte našich programů a získejte na každý den zdravý jídelníček se zdravými recepty, online cvičení, spoustu motivace a překvapení. Začněte žít zdravě ještě dnes!