Menu

Get Fit Online

Měnit slova v činy Chci se cítit lépe
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

Výzva

Jaro - Čas na očistu organismu, mysli a na zhubnutí přebytečných kil. Přihlaste se do našeho 30ti denního jarního programu a nastartujte svůj organismus. Cítit se lépe stojí 30 dní života, které si užijete.

Jdeme na to?

Chci začít

Naši borci

Barbora M.


Chci zhubnout - 30 dní

... Jídelníček na stránkách getfitolnine byl naprosto vyhovující. Byla jsem překvapena, když se tam po týdnu objevily palačinky ze špaldové mouky nebo třeba hamburger. Vařila jsem z jídelníčku pro celou rodinu. Svojí porci jsem si první týden odvážila, ale potom už jsem věděla jak velké mají být porce pro mně. Zhubla jsem 5 kilo za měsíc a stále vařím podle jídelníčků a váha jde stále dolu. Nemám pocit že bych držela dietu. Prostě jím zdravěji...

Aneta H.


Chci zhubnout - 15 dní

... díky moc za nastartování. Musím se přiznat že jsem přesně nedodržovala striktně jídelníček ale pokud jsem na něco neměla chuť, vždy jsem se to snažila plnohodnotně nahradit něčím jiným. Takže jsem zhubla 2 kila a 2-3 cm v pase.

Tohle stravování se mi velice zalíbilo a jsem ráda, že jste mi ukázali že to jde i chutně. Pokud bz se mi nedařilo, dál něco zhubnout, moc ráda se na vás zase obrátím a zaplatím delší program...

Tereza T.


Chci zhubnout - 60 dní

... Jídla překvapivě nejsou náročná na přípravu, jak jsem si myslela. Když jsem byla doma, tak to bylo úplně bez problémů. Ale teď v minulém týdnu, kdy jsem byla v práci a vracela se dlouho domů, tak i přesto se to dalo připravovat. Jídla jsou výtečná. Musím říct, že se nyní cítím  velice dobře, nejsem tolik unavená a překvapivě nemám vůbec chuť na sladké :-)

Eliška V.


Chci zhubnout - 90 dní

... 15 kg dole. Cítím se úplně jako nový člověk. Dokonce před týdnem jsem si dala kebab a nechápu, jak mě to mohlo chutnat. Ani jsem to nedojedla..

Užívám si cvičení i jídelníčky a mám mnohem více energie. Hlad jsem neměla v podstatě vůbec... super program, doporučuji všem...

Proč jít do toho s nám?

Náš projekt vzniká vzájemnou spoluprací různých lidí z různých oborů. Výživový poradci, fitness instruktoři, motivační koučové, designeři, programátoři…
Každý z našeho týmu dává své maximum ve svém oboru.

Chcete zhubnout?

Naše fylozofie je naprosto jasná. Zdravý životní styl. Žádné hladovění, žádné jojo efekty, žádné manuální počítání kalorií, žádné přemýšlení co vařit. Sestavíme Vám denní program přímo na míru. Den po dni budete dostávat jídelníčky, cvičení, užitečné rady i nějaké to překvapení.

Jídelníčky

Nejčastějším problémem všech diet a různých receptů jsou obecné gramáže jídel. Bez toho jestli jste muž nebo žena, vše začíná slovy - 100g kuřecího masa...

Proč jsou naše jídelníčky nejlepší?
Naše jídelníčky jsou výborné, originální, nutričně vyvážené, rychle připravené s přesnou gramáží jednotlivých surovin pro každého jednotlivce. Navíc pokud Vám daný pokrm nebude vyhovovat, tak máme pro Vás připravenou alternativu. A pokud to stále nebude ono, tak můžete použít náš generátor pokrmů, kde si sami navolíte suroviny, na které máte chuť. Systém už sám vypočítá kolik si čeho můžete dát. Ještě jako bonus Vám každý 5. den dáme nákupní seznam surovin, které budete potřebovat. Každý 10. den Vás poprosíme o zadání nové váhy, a podle toho sestavíme nové porce jídel.

Cvičení

Připravili jsme několik verzí fitness videií. Naši instruktoři naplánují sadu videií, která Vám pomůžou naplnit Váš cíl. Máme lehčí videa, těžší videa, kardio cvičení, kruhové tréninky, ale třeba i jógu pro začátečníky.

Motivace

Samozřejmě pro Vás máme připraveny dárky, motivační zajímavosti, můžete nám napsat pokud budete mít jakýkoliv problém a máme pro Vás i možná nějaké to překvapení.