Menu

Get Fit Online

Měnit slova v činy Chci se cítit lépe
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

Výzva

Vyzkoušejte naše programy na míru a nastartujte zdravý životní styl
Nyní sleva 100 kč na všechny programy se slevovým kódem
ZDRAVÍ


Jdeme na to?

Chci začít

Proč jít do toho s námi?

Náš projekt vzniká vzájemnou spoluprací různých lidí z různých oborů. Výživový poradci, fitness instruktoři, motivační koučové, designeři, programátoři…
Každý z našeho týmu dává své maximum ve svém oboru.

    


Zapomeňte na diety

Naše fylozofie je naprosto jasná. Zdravý životní styl. Žádné hladovění, žádné jojo efekty, žádné manuální počítání kalorií, žádné přemýšlení co vařit. Sestavíme Vám denní program přímo na míru. Den po dni budete dostávat jídelníčky, cvičení, užitečné rady i nějaké to překvapení.

Jídelníčky

Nejčastějším problémem všech diet a různých receptů jsou obecné gramáže jídel. Bez toho jestli jste muž nebo žena, vše začíná slovy - 100g kuřecího masa...

Proč jsou naše jídelníčky nejlepší?
Naše jídelníčky jsou výborné, originální, nutričně vyvážené, rychle připravené s přesnou gramáží jednotlivých surovin pro každého jednotlivce. Navíc pokud Vám daný pokrm nebude vyhovovat, tak máme pro Vás připravenou alternativu. A pokud to stále nebude ono, tak můžete použít náš generátor pokrmů, kde si sami navolíte suroviny, na které máte chuť. Systém už sám vypočítá kolik si čeho můžete dát. Ještě jako bonus Vám každý 5. den dáme nákupní seznam surovin, které budete potřebovat. Každý 10. den Vás poprosíme o zadání nové váhy, a podle toho sestavíme nové porce jídel.

    


Cvičení

Připravili jsme několik verzí fitness videií. Naši instruktoři naplánují sadu videií, která Vám pomůžou naplnit Váš cíl. Máme lehčí videa, těžší videa, kardio cvičení, kruhové tréninky, ale třeba i jógu pro začátečníky.

Motivace

Samozřejmě pro Vás máme připraveny dárky, motivační zajímavosti, můžete nám napsat pokud budete mít jakýkoliv problém a máme pro Vás i možná nějaké to překvapení.