Menu

Get Fit Online

Měnit slova v činy Chci se cítit lépe
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

Online Cvičení

Jedním z hlavních faktorů našeho programu je online cvičení. V podstatě se jedná o online fitness, které je přiřazeno do vašeho programu. Pokud chcete zhubnout, tak vám sestavíme tréninkový plán na cvičení u vás doma. Může se jednat o kardio cvičení na hubnutí, online kruhový trénink pro ženy i muže nebo také o jógu pro začátečníky.

Cvičení doma

Výhodou našeho produktu je, že ušetříte čas i peníze. Naše fitness instruktorky a instruktoři pro vás sestavili speciální cviky na cvičení doma. Stačí mít připojení k internetu a můžete s námi cvičit kardio, online kruhové tréninky a další cviky z pohodlí domova. Ve formuláři si vyberete, jestli chcete lehčí nebo těžší tréninkový plán a systém getfitonline už vše zařídí za vás.

Pravidla při našem online cvičení

Naše fitness videa jsou sestaveny tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů. Délka videí je maximálně 35 minut, ale i tak je důležité při cvičení dodržet určitá pravidla.

Nikdy necvičte s plným žaludkem

Poslední jídlo před fyzickou zátěží (zvláště bude-li trénink následovat brzy) by mělo být dobře stravitelné. Doporučujeme jíst hodinu před cvičením. Samozřejmě cvičte s vytráveným žaludkem, nikoliv prázdným.

Tekutiny

Dostatek tekutin je základ i při samotné aktivitě a po dokončení. Chcete-li hubnout, nikdy nedoplňujte během cvičení slazené nápoje. Vhodné nejsou ani perlivé.

Nepřetěžujte organismus

Pokud cítíte, že už aktivitu nezvládnete, nebo jste už před aktivitou vyčerpán/a, tak se zbytečně nepřetěžujte.Mohlo by dojít ke zranění.

Je na čase začít zdravý životní styl a garantujeme vám, že naše programy vám v tom pomohou.

Cviky na ranní protažení

Cvičení po ránu vám dodá energii na celý den. U nás ranní rozcvičku a protažení s prvky jógy předcvičuje Kája. Zaregistrujte se zde a začněte měnit svůj život k lepšímu.