Menu

O nás

Vyzkoušet zdarma
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

O nás

Tak toto jsme my!

  Veškeré služby od technické podpory, programátorů, grafiků až po copywritery nám dodala společnost AT online media a její spolupracovníci.
 
  Hudbu k videím pro nás složil Ondřej. Věříme, že Vás dostane do varu. Jeho další hudba je na mixcloud nebo ho můžete sledovat na facebooku.
 
  Fitness instruktorka Oli pro Vás připravila středně náročná videa. Trochu se zapotíte a pořádně protáhnete.
  Fitness instruktorka Tereza se věnuje především posilování pro menší skupiny. Má ráda individuelní přístup a dává přednost správnému provedení cviku před kvantitou. Nejvíce ji baví posilování vlastní vahou nebo s využitím menších závaží. Připravila pro nás různé sestavy cvičení, které Vám budou ušity na míru. Zde se s ní můžete spojit na facebooku nebo navštívit její www stránku.
  Petr pro Vás sestavil videa tzv. kruhových tréninků, které společně s Vámi odcvičí. Jeho cviky jsou náročnější a opravdu Vás dostanou do kondice. Máte se na co těšit! S Petrem se můžete spojit na jeho facebook stránce
  Alena pro Vás připravila cvičení tzv. Hatha jógy. Jedná se cvičení pro začatečníky. Její videa najdete jako bonus na svém profilu, abyste se mohli pořádně protáhnout.