Menu

Novinky

Vyzkoušet zdarma
Chci zhubnout Chci se zbavit stresu Chci být fit

Novinky

Nové recepty bez stresu

24. 08. 2017.

Zdravíme všechny. Prázdniny se bohužel blíží ke konci. Na druhou stranu my pro vás máme jenom dobré zprávy. Do systému k 1.září bude spousta nových zdravých receptů. Jídla máme připravené, ochutnané a odsouhlasené celým týmem.
Navíc už jsme těsně před dokončením našeho produktu - chci se zbavit stresu a slibujeme, že to bude velké. Děkujeme za přízeň!

Nové jídelníčky v systému

12. 06. 2017.

Dnes jsme vložili do systému nový balíček receptů. Jídelníčky budou našim klientům sestaveny přímo na míru podle informací z dotazníku. Nyní už připravujeme další recepty, které budou do systému vloženy brzy. Rovněž připravujeme další překvapení, ale to si zatím necháme pro sebe. :-)

Máme hotovo

23. 01. 2017.

Po 18 měsících práce máme hotovo a otestováno. Výsledek je jednoznačný. Kdo opravdu chce zhubnout, tak s naším produktem bez problému zhubne. Komu chybí kondice a energie, tak s naším produktem chci být fit to zvládne. Odezvy, které zatím máme jsou 100% pozitivní. Všem doporučujeme si vyzkoušet náš produkt nejdříve zdarma. Poté teprve se ukáže kdo to myslí vážně a kdo ne. 

První fáze testování za námi

28. 11. 2016.

Po roce tvrdé práce jsme se odhodlali otestovat naše programy na hubnutí. A výsledek? 100%. Všichni lidé, na kterých test probíhal, tak zhubli požadovanou váhu. Díky naší vyvážené stravě nikdo z dotázaných nepocítil pocit hladu. Lidé si program opravdu užili a všichni se po 30 dnech cítí mnohem lépe.
Toto vyhodnocení nám nalilo novou krev do žil, takže opět pokračujeme na 200% :-)